Я студент з України і мені потрібна допомога

Vianočný koncert Úsmev ako dar, ako najstarší benefičný koncert na Slovensku pre deti z detských domovov má novú internetovú stránku www.koncert.usmev.sk

Na stránke je v krátkosti spomenutá história koncertu do ktorej je možnosť nahliadnuť aj cez historické fotky vo fotogalérii. Návštevníci stránky si nájdu informácie z posledného ročníka koncertu a na hlavnej stránke majú možnosť pridať odkaz pre deti z detských domovov a pre nás úsmevákov. „Veríme, že aj táto stránka nás viac priblíži k verejnosti a prispeje k ešte väčšej osvete v problematike detí žijúcich mimo vlastnej rodiny.“ povedal Tomáš Cehlár z Úsmevu ako dar.

Grafika pochádza z dielne agentúry Respect APP, ktorá sa bude meniť každý rok podľa aktuálnej kampane. „Čmáranice v zošitoch sa stali inšpiráciou pre tohtoročnú komunikáciu Úsmevu ako dar. Okrem animovaného spotu, cez printy a bannery využívame tento vizuálny štýl aj na novej webstránke.“ Dopĺňa Yolka Udičová, creative a managing director Respect APP.

Stránku naprogramovala spoločnosť Webcreator. „Nápad osloviť neziskovú organizáciu vyšiel z radov našich zamestnancov. Úsmev ako dar už dlhé roky potvrdzuje zmysel svojej existencie a vidieť za ním reálne výsledky a jeho prínos pre celú spoločnosť, preto naša voľba padla práve naň.“ povedal Peter Zeman zo spoločnosti Webcreator.

Autor: Tomáš Cehlár, Spoločnosť Úsmev ako dar

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.