Я студент з України і мені потрібна допомога

V priebehu júna máte jedinečnú možnosť stretnúť v troch veľkých mestách – v Bratislave, Košiciach a Prešove promotérov a dobrovoľníkov Úsmevu ako dar. Za symbolický príspevok 1,- € Vám ako poďakovanie venujeme 115g balenie instantnej kávy z limitovanej edície Nescafé Classic s historickým dizajnom. Výťažok z akcie bude použitý na rozvojové aktivity pre deti v detských domovoch, vzdelávanie, podporu a pomoc rodinám v kríze a podporu náhradných rodín na Slovensku.

Deťom z detských domovov a náhradných rodín na Slovensku pomáha každoročne veľké množstvo firiem, spoločností a jednotlivcov. V tomto roku podporí naše aktivity aj popredná potravinárska spoločnosť Nestlé Slovensko s.r.o. V priebehu júna prebehne na celom Slovensku akcia zastrešená práve touto spoločnosťou. Aj Vy sa môžete zapojiť a podporiť tak ciele našej organizácie, ktorá už 26 rokov pomáha deťom v reálnych podmienkach napĺňať potrebu blízkej osoby, trvalých vzťahov, potrebu bezpečia, adekvátnych podnetov pre zdravý vývin a dôveru v seba i iných.

Kávu v retroplechovkách poskytla spoločnosť Nestlé Slovensko s.r.o. Vybrané finančné prostriedky budú umiestnené do pokladničiek označených usmievavým srdiečkom, symbolom našej organizácie. Zahájenie celej akcie prebehne 1.6.2009 v centre Bratislavy, kde bude umiestnený promostánok až do 4.6.2009. Od 8. – 9. 6. 2009 bude promostánok stáť v centre Košíc a 10.6.2009 v Prešove. Našich dobrovoľníkov môžete zavolať aj k Vám, do Vašich firiem a spoločnosti, stačí zavolať na tel. číslo 0903/781 772 Adriane Sisikovej. Počas týchto dní môžete stretnúť aj mobilné promotímy, ktoré sa budú pohybovať v označenom automobile v uliciach miest Slovenska.

Dátum

Promostánok

1.6.2009

Bratislava, Námestie SNP

2.6.2009

Bratislava, Námestie SNP

3.6.2009

Bratislava, Kamenné námestie

4.6.2009

Bratislava, Kamenné námestie

8.6.2009

Košice, Hlavná ulica

9.6.2009

Košice, Hlavná ulica

10.6.2009

Prešov, Františkánske námestie

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapoja do tejto akcie. Pomôžete nám tak naplniť náš cieľ … aby každé dieťa malo rodinu.

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.