Я студент з України і мені потрібна допомога

Ostávajú tri dni. Niekedy stačí málo a vyjde slnko, niekedy stačí obyčajný záujem, aby sa zrodil úprimný dar. Osem detí našlo svoje útočisko, domov, v ktorom býva láska a nádej na lepší život. Spoločnosť Zlavomat.sk sa rozhodol podať pomocnú ruku a podporiť náhradné rodiny so šľachetným srdcom. Venuje ich osvojeným deťom veci i zážitky, ktoré sú pre iných samozrejmosťou, no pre tieto deti iba vysnívaným želaním. Za každého unikátneho návštevníka stránok www.zlavomat.sk pripíšu 0,01 € pre tieto rodiny. Každý návštevník môže svojou návštevou prispieť raz za deň. Našim cieľom je získať 4000€.

Pomôžeme nasledovným rodinkám:

Szczurekovci – zariadiť detskú izbu

Majú dvoch chlapcov – jedného v pestúnstve a druhého v osvojení. Chlapci majú 4 a 6 rokov a prežívajú s nimi nielen množstvo zdravotných komplikácii, ale už aj postupné začleňovanie sa do kolektívov a problémy, ktoré s tým súvisia.

szcurekovci

Kováčovci – dovolenka pri mori

S nápadom zobrať si do rodiny deti z domova prišla ich dcéra, ktorá študovala na pedagogickej fakulte a mala k podobným veciam blízko. Ona sama si na diaľku adoptovala dieťa v Indii. Najprv chceli iba jedno dieťa, vybrali si Maroška, no keď v domove zbadali Natašku, zobrali si aj ju. A tak sú teraz šťastná 5-členná rodina.

kovacovci

Turčekovci – dámska jazda pri mori

Rodina pani Moniky, aj tak by sme mohli nazvať túto milú rodinku zloženú zo samých žien. Pani Monika si totiž sama adoptovala až tri krásne slečny. Všetky navštevujú základnú školu a tento mesiac končia 5., 8. a 9.ročník.

turcekovci

Cibulovci – zariadiť detskú izbu

Cibulovci si osvojili Miška, ktorý bude mať onedlho 5 rokov. Rodina má vlastného syna, ktorý je telesne postihnutý. Veľmi sa tešil ako mladšieho brata naučí veľa vecí na počítači. Vzácnou zhodou náhod alebo osudom je, že adoptovaný synček a otec majú nielenže rovnaké meno, ale dokonca oslavujú narodeniny v ten istý deň.

cibulovci

Ďakujeme:

zlavomat logo

 

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.