Я студент з України і мені потрібна допомога

Bratislava, 15.7.2009 – Spoločnosť Úsmev ako dar v spolupráci so Spoločnosťou Nestlé Slovensko s. r. o. s podporou internetového servera Topky.sk a rádia Jemné melódie ukončili projekt ′Pomôžme deťom s Úsmevom.′ V uliciach krajských miest od 1. júna 2009 do 30. júna 2009 rozdávali dobrovoľníci Úsmevu ako dar retroplechovky z limitovanej edície kávy Nescafé Classic s historickým dizajnom. Do projektu sa zapojili všetky regionálne pobočky Spoločnosti Úsmev ako dar.

Projekt zožal obrovský úspech a celkovo podarilo získať finančné prostriedky za rozdané plechovky v hodnote 64.211,83 € = 64 164 ks plechoviek (1.934.445,59 Sk). Symbolický šek v Hoteli Kyjev na tlačovej konferencii odovzdal Spoločnosti Úsmev ako dar zástupca Nestlé Slovensko, Jozef Mokrý, a Nestlé Česko, Martin Rosička.

Z ľava – Jozef Mokrý, Martin Rosička a Jozef Mikloško.

Získané finančné prostriedky budú použité na rozvojové aktivity spoločnosti Úsmev ako dar pre deti žijúce v detských domovoch, vzdelávanie, podporu a pomoc rodinám v kríze a podporu náhradných rodín na Slovensku.

O zábavu sa postarala tanečná skupina G.I.L z detského domova Brána do života.

Projekt pozitívne hodnotí aj Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, za ktoré odovzdala blahoželanie k vyzbieranej sume Katarína Kovalančíková.

Slávnostná tlačová konferencia.

Všetkým, ktorí sa do tohto projektu zapojili a za symbolickú cenu získali plechovku kávy Nescafé ďakujeme.

Autor: Katarína Hlavandová, manažér pre PR

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.