Я студент з України і мені потрібна допомога

Stratili náhle domov. Nedopustili sme, aby prišli o Emku, ktorú ľúbia. Pôvodný byt museli náhle opustiť.
„Nikdy nechcem prísť o svoju rodinu!“ hovorí náš Vlado.

Vlada z Popradu poznáme niekoľko rokov. Chalan z detského domova, ktorý usilovne popri práci vyštudoval vysokú školu. Chalan, ktorý sa po odchode z detského domova nezmieril s tým, že jeho mladší brat a malá neterka Emka by mali vyrastať v detskom domove. Bez rodiny. Vlado je už niekoľko rokov náhradným otcom a mamou v jednej osobe. Pracuje a riadne sa stará o mladšieho brata a dnes už 7- ročnú Emku.

Pred tromi mesiacmi náhle stratili domov. Hrozilo, že sa rodina roztrhne a že mininálne Emku bude čakať to najhoršie. Len vďaka dobrým ľuďom sme im mohli byť oporou ihneď v ich akútnej životnej situácii. Dnes už majú nový bezpečný domov.

Vlado je jedna z viac ako 80-tich rodín, ktoré potrebujú našu a Vašu pomoc. Sú to rodiny, kde hrozí strata bývania z rôznych dôvodov. 

Už onedlho Vám prinesieme príbeh starej mamy, ktorá vytvorila bezpečný domov pre svoje malé vnúča, príbeh študentky, ktorá sa ujala svojich mladších súrodencov a potrebujú pomoc. Pomôžete nám stáť pri nich? Spoločne môžeme zabrániť odchodu týchto detí do detského domova.
 
Svet ponúka mnoho krásnych destinácií, ktoré si vyberáme navštíviť. Najkrajšia destinácia zo všetkých je však bližšie, než si bežne uvedomujeme… Nie je ňou nič iné, než DOMOV, no nie
každý si túto DESTINÁCIU môže dovoliť. 
Pomôžete nám spustiť ďalšie DESTINÁCIE DOMOV, prosíme?

 

Ďakujeme, že aj pre Vás je rodina tou najvzácnejšou hodnotou! Lebo www.rodinasapocita.sk Pre každého z nás.

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.