Я студент з України і мені потрібна допомога

Košice 8.1.2010 – Zamestnanci spoločnosti DHL Slovensko, ktorá ponúka expresné prepravné služby, nezabudli na obyvateľov Dorky ani počas vianočných sviatkov. Po septembri, kedy mali v našom zariadení svoj dobrovoľnícky deň pod názvom DHL VOLUNTEER DAY 2009 a bol zameraný na prácu a skrášľovanie nášho centra, tentoraz prišli s inou myšlienkou ako nám pomôcť. 

Rozhodli sa, že na svojom vianočnom večierku vyzbierajú stravné lístky a peniaze, ktoré využijú na nákup vianočných darčekov pre každé dieťa v našom zariadení. Túto krásnu myšlienku sa im podarilo naplniť a všetky naše deti čakal pod stromčekom krásny darček. Okrem toho sa im podarilo vyzbierať stravné lístky v celkovej hodnote 500 €. Tie boli použité na nákup potravín a rýb na Vianoce pre našich klientov a na nákup občerstvenia na silvestrovský karneval pre deti.

Vianoce s DHLPreto chceme vysloviť v mene našich klientov vysloviť všetkým zamestnancom spoločnosti DHL Slovensko veľké poďakovanie za podporu a pomoc počas celého roka a chceme im popriať do roku 2010 veľa úspechov v práci a osobnom živote.

Viac o Centre DORKA na www.centrumdorka.sk

Autor: Martin Cvik

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.