Я студент з України і мені потрібна допомога

Rok 2020 bol rokom solidarity a v ťažkých časoch pandémie sme túto solidaritu cítili aj my na Úsmeve. Verejnosť i podnikateľské subjekty reagovali na naše výzvy o pomoc adresne, rýchlo a s veľkým srdcom. Mnohé rodiny s deťmi, ktoré sa z dôvodu pandémie ocitli na pokraji chudoby a zúfalstva si vďaka tejto pomoci zachránili bývanie, zostali spolu a zdolávali ťažké životné skúšky omnoho ľahšie. Deti v Centrách pre deti rodiny to tiež nemajú ľahké, to že nemôžu chodiť k rodičom, blízkym príbuzným, že sa nemôžu stretávať s kamarátmi dolieha na ich veľmi ťažko.  

Úsmev ako dar si vysoko váži dlhodobé partnerstvá, môžeme tak systematicky a kontinuálne napĺňať víziu našej organizácie „Aby rodina zostala spolu“. Jedným z takýchto dlhodobých strategických partnerov je aj spoločnosť DHL, ktorá stojí po boku našej organizácie už desiatky rokov a je pre našu organizáciu kľúčovým partnerom. Na začiatku roka nám opäť podala pomocnú ruku a pravidelne každý týždeň nám bezplatne prepravuje darovaný tovar.

V rámci svojej celosvetovej iniciatívy GoHelp sa spoločnosť DHL na Slovensku venuje dobrovoľníckym aktivitám už niekoľko rokov a rovnako sa angažuje v rôznych komunitných projektoch pre pomoc sociálne slabším skupinám obyvateľstva. Koncom minulého roka sme boli v rámci našej dlhoročnej spolupráce s o.z. Úsmev ako dar oslovení za účelom pomoci s organizáciou a zabezpečením prepráv, preto sme sa v rámci našej spoločenskej zodpovednosti spolu s divíziou DHL Express a DHL Supply Chain rozhodli podporiť ich tento rok aj ďalšou formou a to zabezpečením pravidelnej bezplatnej kamiónovej prepravy darovaného tovaru od jedného z logistických centier v Seredi pre deti v Centrách pre deti a rodiny a sociálne slabšie rodiny. Sme hrdí, že môžeme pomôcť a opäť podporiť dobrú vec 😊 “ hovorí Jana Kráľová, marketingová špecialistka a podpora predaja divízie DHL Freight Slovakia. Ďakujeme 😊  

dhl

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.