Я студент з України і мені потрібна допомога

Veľmi nás zaujali živé vystúpenia slovenských spevákov, speváčok, hudobných kapiel v kaviarni Adriana v Bratislave hneď oproti jazeru Štrkovec. Tak nám napadlo, či by sme spoločne spravili u nich Benefičný koncert na podporu ohrozených rodín s deťmi.

Súhlasili a tak sme začali oslovovať spevákov a speváčky. Mysleli sme si, že sa nám podarí vybaviť termín ešte toto leto, kým je teplo. Nakoniec sa podaril vybaviť dátum 16.9.2020, kedy nám prišlo zaspievať akustické duo Ukitas a po nich nasledoval jeden úžasný spevák s nádherným hlasom a energiou, Martin Harich s doprovodom Maťom.

Celý koncert bol famózny. Predstavte si, sedíte na veľkej terase s amfiteátrom, v pozadí vidíte jazero, pijete svoj obľúbený nápoj a do toho všetkého vám spieva, koho radi počúvate. Len tento krát naživo.

Po tomto koncerte prišiel majiteľ kaviarne s myšlienkou, že by všetkým našim pobočkám cez kavova.sk vedel dodávať kvalitnú kávu praženú na Slovensku. Waw. Kvalitná káva, pre všetky naše pobočky a k tomu zadarmo. Teraz v decembri, čase písania tohto článku, môžeme povedať, že je naozaj skvelá.

Ako bonus k tomu nám zapožičajú 2 kávovary DéLonghi. Z jedného si robíme kávu tu v Bratislave a druhý je na ceste a poputuje na pobočku v Nitre. Čo vieme, kolegovia sa už tiež veľmi tešia.

My sa tešíme z tejto spolupráce a veríme, že rok 2021 prinesie viac príležitostí na spoločné aktivity a pripravenie ďalšieho Benefičného koncertu v Adriana kaviarni.

Veľkou novinkou u nás je, že dňa 1.12.2020 sme otvorili E-SHOP Úsmev ako dar, v ktorom ponúkame produkty s našim logom. Čoskoro v ňom pribudnú aj kvalitné kávy, ktoré si okrem Adriana Kaviarne, resp. kavova.sk, môžete kúpiť aj u nás a tak podporiť ohrozené rodiny v núdzi.

Ďakujeme Vám za všetko 🙂

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.