Я студент з України і мені потрібна допомога

V januári tohto roku 2020 sme oslovili Planeo Elektro so záujmom o spoluprácu. Na osobnom stretnutí ich veľmi zaujala naša nezisková organizácia, čomu sa venujeme a ako pomáhame mnohým rodinám a deťom.

Po otázke, ako by nám mohli pomôcť, sme sa dohodli, že nám budú počas roka pomáhať materiálnymi darčekmi na našich táboroch, ktoré každoročne robíme pre deti z Centier pre deti a rodiny (detské domovy) a pre deti zo sociálne slabších rodín.

Na vlastnej koži si mohli zažiť jeden náš tábor, ktorý sa konal v júni v rekreačnom zariadení Kubrica a osobne odovzdať deťom Soda stream (viď. foto), z čoho sa deti veľmi tešili.

Do budúcnosti plánujeme aj finančnú spoluprácu a to z predaja eko tašiek, ktoré si môžete kúpiť priamo pri pokladni v každej predajni Planeo Elektro. Okrem loga Planeo nájdete na nej aj to naše 🙂

Veľmi sa tešíme ochote a štedrosti týchto ľudí. Najväčším prekvapením v lete na inom tábore bolo, keď aj vedúci dostali darček (bluetooth reproduktor). Keď sme sa ich pýtali, prečo tak spravili, tak povedali: „Všimli sme si, že darčeky vždy dostávajú iba deti a dospelí žiadne. Bez nich by deti žiadny tábor nemali. Oni sú tí, ktorí robia deťom krajšie leto a my sme sa rozhodli ich tiež obdarovať.“

My srdečne ďakujeme, veľmi nás to prekvapilo.

Tešíme sa aj, že pred Vianocami môžeme od Vás obdarovať ľadničkou a práčkou jednu rodinu na východe Slovenska. Spolupráca sa rozbehla veľmi dobre a to nám robí veľkú radosť. Veríme, že pandémia čoskoro odíde a my sa budeme môcť naplno venovať všetkým aktivitám, tak ako predtým aj s naším novým sponzorom.

Ešte raz, za všetko Vám z celého srdca ďakujeme.

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.