Я студент з України і мені потрібна допомога

Viete, čo je skvelý pocit z perfektne vykonanej práce? My na úsmeve vieme. To je keď sa spojíte s agentúrami SKPR STRATEGIES a Respect APP na unikátnej kampani Rodina sa počíta „Destinácia domov“.

Opäť sa ukázalo, že keď počúvate profesionálov, prinesie to svoje ovocie. Vo štvrtok 16.5. nám to prinieslo striebro na súťaži PROKOP 2023, kde sme v kategórii NONPROFIT PR spomedzi 10 nominovaných získali striebro za kampaň Rodina sa počíta „Destinácia domov“. Tento deň sa hlboko vryje do nášho srdca aj do našej pamäte. Veríme, že aj do pamäte všetkých našich priaznivcov a podporovateľov.

PROKOP je prestížnou súťažou najlepších PR projektov na Slovensku, ktorý od roku 2010 vyhlasuje a organizuje Asociácia public relations na Slovensku (APRSR). Public relations sa čoraz viac stáva dôležitou súčasťou komunikačného mixu a ocenenie PROKOP dáva možnosť predstaviť zaujímavé, kreatívne a inovatívne PR kampane, uskutočnené na Slovensku v aktuálnom roku. Cieľom súťaže PROKOP je predstaviť tieto projekty odbornej a laickej verejnosti a oceniť subjekty, ktoré ich realizovali. Kritériami súťaže sú inovatívnosť, kreativita a exekúcia PR projektu s ohľadom na preukázané výsledky

Naša úprimná a veľká osobná vďaka patrí Soňa Lexmanová a Yolka Udičová. Tieto dve výnimočné ženy s nami spolupracujú nad rámec svojich pracovných povinností, majú veľké srdiečka a skvelý tím. Sú našou každodennou radosťou a vždy, keď nám zazvoní telefón, tak očakávame nejaký skvelý originálny nápad na komunikáciu našich projektov. Vďaka obom agentúram verejnosť o našich skvelých projektoch vie a môže nás tak už 42 rokov podporovať adresne a účelne.

Tento večer bol plný emocií, krásnych a pochvalných slov, selfičiek, úsmevov a vypadla sem – tam aj nejaká slzička od dojatia. Všetky tieto emócie prešli aj nami úsmevákmi, ktorí sme sa Galavečera zúčastnili a skvele sme si ho užili.

Ďakujeme všetkým našim zamestnancom, odborným pracovníkom, dobrovoľníkom, donorom a spolupracovníkom. Veľká a úprimná vďaka patrí našim rodinám, bez vašej podpory by sme túto prácu nemohli vykonávať.

S pokorou a úsmevom ideme ďalej. Ďakujeme.

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.