Я студент з України і мені потрібна допомога

Pozývame vás na veľmi aktuálny webinár s názvom: Ako pomôcť a nepokaziť.  Témou webinára bude ako pracovať s deťmi, ktoré žili vo vojnovej zóne. 
 
8.3.2022 o 16:00 sa dozviete sa o tom, ako komunikovať s ľuďmi po traumatickej skúsenosti, ako pre nich pripraviť bezpečné prostredie, ako sa pripraviť na úskalia, na ktoré môžete naraziť po prichýlení vojnových utečencov vo vašom domove.
 
Prednášať bude psychologička Mgr. Magda Biznárová, ktorá dlhodobo pracuje s deťmi z rodín v núdzi, predseda košickej pobočky Úsmevu ako dar Radoslav Dráb, s dlhoročnými skúsenosťami so sociálnou prácou aj v oblasti Ukrajiny, ktorý sa dostal s humanitárnou pomocou na druhú stranu hranice, prof. MUDr. Jozef Mikloško, PhD., predseda spoločnosti Úsmev ako dar, ktorý celý život zasvätil práci s deťmi a rodinami a Mgr. Michaela Brunclíková, manažérka prievidzskej pobočky Úsmev ako dar a dlhoročná terénna sociálna pracovníčka.
 
Webinár je zadarmo, vysielať sa bude na Facebook live priamo na našej Facebook stránke. Bude trvať približne dve hodiny.

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.