Я студент з України і мені потрібна допомога

Anjelská kapustnica

pomáha aj tento rok

Projekt „Anjelská kapustnica“ je jedinečnou charitatívnou iniciatívou, ktorá už 14 rokov prináša radosť a pomoc rodinám v núdzi. Táto skvelá myšlienka spája ľudí , dobrovoľníkov, firmy, mestá, obce a pomáha tým, ktorí si sami pomôcť nedokážu.

Anjelská kapustnica sa pripravuje v obrovskom 1000l kotle. Návštevníci majú možnosť ochutnať túto chutnú slovenskú špecialitu za symbolickú cenu 3 eurá. Toto malé gesto nie len, že ich obdarúva výnimočnou chuťou, ale tiež im umožňuje podporiť tých, ktorí potrebujú pomoc najviac.

Zapojte sa do projektu „Anjelská kapustnica“ a pomôžte nám rozšíriť tento krásny projekt aj do ďalších miest, aby sme spoločne mohli prispieť k lepšiemu zajtrajšku pre rodiny v núdzi. Vaša podpora a zapojenie sú kľúčom k úspechu tejto charitatívnej iniciatívy.

Spolu môžeme urobiť veľký rozdiel v životoch tých, ktorí to potrebujú.

 

Anjelská kapustnica bude prvý krát pomáhať v Tatrách, a to 6.1.2024 od 11:30 hod. pri Apartmánovom dome Hrebienkom – vedľa klziska .
Ak si v sobotu 6.1.2024 zakúpite kapustnicu v reštaurácií na Hrebienku, tak  spoločnosť Tatry Mountain resort, a.s venuje z každého predaja 1 € na podporu rodín v núdzi, ktorým Spoločnosť Úsmev ako dar pomáha, aby rodina zostala spolu. Ďakujeme, že pomáhate .

Neváhajte nás sledovať na sociálnych sieťach, kde neustále pre vás aktualizujeme a prinášame novinky.

Budeme radi, ak sa k nám pridáte!

Generálni Partneri

Hlavní Partneri

Produktoví Partneri

Hi-Reklama
kosit web